O firmie

Demateria powstała w 2010 r. W portfolio firmy znalazły się od tamtego czasu projekty w różnych skalach od pojedynczych obiektów małej architektury po zagospodarowanie parków, ulic czy placów miejskich. Opracowujemy dokumentacje rewaloryzacyjne dla przestrzeni zabytkowych. Czy w odniesieniu do miejsc o charakterze zabytkowym, czy o współczesnym, naszym celem jest kształtowanie przestrzeni przyjaznej dla użytkowników. W  każdym projekcie zapewniamy udział najlepszych fachowców i pełne zaangażowanie. Po zakończeniu projektu wspieramy inwestorów w procesie realizacji.

Właścicielką firmy jest Dominika Andrzejewska - Wąs - mgr.inż architekt krajobrazu, absolwentka Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu w SGGW w Warszawie (2004) oraz studiów podyplomowych Planowanie Krajobrazu i Gospodarka Przestrzenna na Politechnice Krakowskiej.

Stowarzyszenie Architektury Krajobrazu

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu - jedynej polskiej organizacji branżowej zrzeszonej w ELCA (European Landscape Contractors Association) i EFLA (European Foundation for Landscape Architecture). Stowarzyszenie promuje dobre standardy projektowania i wykonywania terenów zieleni.

ARCHITEKCI KRAJOBRAZU

Zobacz zespół projektantów

Dominika Andrzejewska - Wąs

Architekt krajobrazu

Paweł Dzierżek

Architekt krajobrazu

Anna Jesiołowska - Sadura

Architekt krajobrazu